Відповідно до Антикорупційної програми Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області, затвердженої наказом Служби відновлення від 04.09.2023 року №97-ОД, зокрема, додатку №1 «Реєстр ризиків», з метою мінімізації зазначених в ній корупційних ризиків, заплановано розробка, затвердження та впровадження визначених цим Реєстром заходів. Для усунення корупційних ризиків створені робочі групи з числа працівників Служб та консультантів Агентства відновлення, залучені незалежні спеціалісти. Відповідно до затвердженої Антикорупційної програми існують заходи, термін виконання яких спливає 31.12.2024 року.
Подання повідомлення (у тому числі анонімного) через внутрішні канали повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» здійснюється через відкритий для цілодобового доступу Єдиний портал повідомлень викривачів та спеціальні телефонні лінії.
Посадовці мають підтвердити законність джерел походження своєї готівки. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завдяки наявним механізмам перевірок має можливість ефективно виявляти недоброчесних декларантів та встановлювати факти недостовірного декларування даних про наявність та розмір готівки.
НАЗК провело друге громадське обговорення проекту Державної антикорупційної програми
6 липня 2022 року була проведена нарада за участю членів трудового колективу Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.